کانون وکلا آمار صدور پروانه وکالت برای بازنشستگان را اعلام می‌کند

رئیس کانون وکلای مرکز و رئیس اسکودا در جمع خبرنگاران اعلام کردند که آمار پروانه‌های وکالتی را که از سال ۱۳۹۶ تا کنون برای قضات و کارشناسان حقوقی بازنشسته صادر شده است را به زودی اعلام می‌کنند.

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی تسنیم، عیسی امینی رئیس کانون وکلای مرکز و مرتضی شهبازی رئیس اتحادیه کانون‌های وکلای ایران امروز در نشست خبری مشترک خود در پس از شنیدن دغدغه برخی از خبرنگاران در رابطه با صدور پروانه وکالت برای بازنشستگان در حالی که دانش‌آموختگان حقوق از بیکاری 26 درصدی رنج می‌برند، با پیشنهاد خبرنگاران برای اعلام آمار پروانه‌های وکالت صادر شده برای بازنشستگان از سال 1396 تاکنون موافقت کرد.

امینی با اشاره به اینکه کانون‌ها نیز مخالف صدور پروانه برای بازنشستگان هستند، افزود: ما در این زمینه مجبوریم به تکلیف قانونی عمل می‌کنیم در حالی که انتظارها این است که ما برای فارغ‌التحصیلان جوان رشته حقوق شغل ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار تسنیم، در بازه زمانی 10 مهرماه تا 30 آبان ماه برای 66 بازنشسته، شامل 34 قاضی و 32 کارشناس حقوقی پروانه وکالت صادر شده است.

انتهای پیام/

منبع: سایت تسنیم


کلمات کلیدی : کانون وکلا آمار صدور پروانه وکالت برای بازنشستگان را اعلام می‌کند وکلا وکالت پروانه وکالت کانون وکلا وکیل دادگستری قضات
نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
آگاه کردن شما از جواب به نظرتان

Visual Captcha
کلمات کلیدی :

اخبار حقوقی,اخبار کیفری,خیر های حقوقی