دستور رئیس قوه‌قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استانهای سیل‌زده

شماره تماس با دفتر وکالت: 88019244-88019243

رئیس قوه قضاییه از سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استانهای سیل زده خواست تا ضمن حضور‌ فوری در مناطق سیل‌زده، ابعاد حادثه را مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه‌قضاییه، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی - رئیس قوه‌قضاییه با صدور پیامی، ضمن عرض تسلیت به بازماندگان حادثه سیل در شیراز، از سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استانهای سیل‌زده خواست تا ضمن حضور‌ فوری در مناطق سیل‌زده، ابعاد حادثه را مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند.

در این پیام آمده است:

خبر وقوع جاری‌شدن سیل در استانهای کشور مخصوصاً در شهر شیراز که منجر به جان‌باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تأسف و تأثر اینجانب شد.

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان محترم حوادث اخیر در شهر شیراز و استانهای دیگر و آرزوی سلامتی و بهبودی مصدومان این حوادث، از مسئولان محترم قضایی استانهای مربوطه و سازمان بازرسی کل کشور می‌خواهم با حضور فعال در مناطق سیل‌زده، و با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط و امدادگران محترم، ضمن کاستن از درد و رنج مردم حادثه‌دیده، ابعاد و زوایای گوناگون موضوع را ارزیابی کنند تا درباره سهل‌انگاری و بی‌توجهی احتمالی برخی از دست‌اندرکاران مسئول، برخورد لازم از سوی دستگاه قضایی صورت گیرد.

منبع: سایت خبری تسنیم


کلمات کلیدی : دستور رئیس قوه‌قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استانهای سیل‌زده
نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
آگاه کردن شما از جواب به نظرتان

Visual Captcha
کلمات کلیدی :

اخبار حقوقی,اخبار کیفری,خیر های حقوقی