نظامی

سوال

سلام استاد خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید .بنام خداوند ه مهربان و بخشنده از: سید احمد موسوی سلام علیکم من سید احمد موسوی متولد سال 1374 از استان اصفهان شهرستان فریدونشهر هستم. در تابستان سال گذشته 1391 کلاس های تابستانه ای به یاری خداوند در موضوعات(رایانه-زبان خارجی-قرآن و احکام-تکواندو و فوتبال) تشکیل دادیم با نام کلاس های تابستانه تسنیم در اواخر تابستان کیس کامپیوتری که از پایگاه محلمان امانت گرفته بودم برای برگزاری کلاس ها نا خواسته از ارتفاع بالا به زمین افتاد(علت افتادن گیر کردن پای بچه ها به سیم کیس) و صدمه جدی دید من که نمی دانستم که کیس صدمه دیده را برای تعمیر باید به خود ناحیه بسیج تحویل بدهم تا خودشان کیس را تعمیر کنند. به علت ندانستن قوانین سپاه پاسداران من کیس را برای تعمیر به یکی از موسسات کامپیوتری شهرستانمان بردم و پس از مدتی تعمیر شد(قطعاتی مانند هارد و رم عوض شد و مادر برد تعمیرکامل شد) و پس از تعمیر به پایگاه تحویل داده شد.(کلیه ی هزینه های تعمیر را خودم پرداخت کردم). اللان برای من دردسر شده و مسولان بسیج می گویند که چرا خودت کیس را تعمیر کردی و برای من پرونده تشکیل داده اند.(دادگاه نظامی) من می خواستم که کیس را همان گونه که تحویل گرفته ام تحویل بدهم به همین جهت به فرمانده پایگاه نگفتم که خدایی نکرده به من بدبین شود و گفتم خودم کیس را تعمیر کرده و همان گونه که سالم تحویل گرفته ام سالم تحویل بدهم. من خودم عضو خانواده شهید هستم یکی از عمو هایم که شهید شده و یکی دیگه از عمو هایم جانباز 70% است. خواهش می کنم کمکم کنید من در طول زندگییم سختی زیاد کشیدم دیگه تحمل این مشکل را ندارم. (منتظر کمکتان هستم) یا علی سید احمد موسوی آدرس:استان اصفهان شهرستان فریدونشهر- محله ی وحدت آباد-بلواربسیج-خیابان رسالت-کوچه ی اطلس. تلفن تماس:03157590463 تلفن همراه:09136945290 استاد این ایمل مال خودم نیست مال یکی از بستگان نزدیک است.


جواب

اگر عضو نیروهای مسلح هستید احتمالا مشمول بند الف ماده 21 قانون جرایم نیروهای مسلح هستید از بابت افشای تجهیزات و تاسیسات نیروهای مسلح.
 

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
آگاه کردن شما از جواب به نظرتان

Visual Captcha
کلمات کلیدی :

مشاوره حقوقی اینترنتی،وکیل پایه یک دادگستری،سوالات حقوقی،پاسخ به سوالات حقوقی،دفتر وکالت،دفتر وکالت دادگران حامی،سایت دفتر وکالت،دادگران حامی