اجرای طرح کاهش طلاق در 5 استان کشور - وکیل خانواده | وکیل طلاق | وکیل خوب | بهترین وکیل پایه یک

شماره تماس با وکیل خانواده، خانوادگی: 88019244-88019243

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: طرح خانواده پایدار با هدف کاهش طلاق در 5 استان کشور به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین هادی صادقی با بیان اینکه مطالعات طرح تحکیم خانواده پایدار در دست بررسی است، گفت: دستگاه‌های مختلفی درگیر اجرای این طرح هستند.
وی در گفت‌وگو با میزان افزود: برای اجرای این طرح کمیسیونی در شورای عالی انقلاب فرهنگی شکل گرفته و مطالعات طرح خانواده پایدار در این کمیسیون درحال انجام است.
صادقی ادامه داد: بخشی از مطالعات طرح به پایان رسیده و وظیفه هر دستگاه مشخص شده است که برای اجرای این طرح 5 وظیفه برعهده قوه قضائیه گذاشته شده است.
وی خاطرنشان کرد: آموزش‌های قبل از ازدواج نیز از جمله وظایفی است که اجرای آن بر عهده قوه قضاییه نهاده شده و اکنون به دنبال طرحی مناسب در این زمینه هستیم.

وکیل خانواده | وکیل طلاق | وکیل خوب | بهترین وکیل پایه یک

کلمات کلیدی : 2
اجرای طرح کاهش طلاق در 5 استان کشور,وکیل,تماس با وکیل,شماره تماس با وکیل,وکیل خانواده,وکیل خانوادگی,تماس با وکیل خانواده,تماس با وکیل خانوادگی,شماره تماس با وکیل خانواده,شماره تماس با وکیل خانوادگی,وکیل خوب,تماس با وکیل خوب,شماره تماس با وکیل خوب,وکیل پایه یک,وکیل دادگستری,وکیل پایه یک دادگستری,تماس با وکیل پایه یک,تماس با وکیل دادگستری,تماس با وکیل پایه یک دادگستری,شماره تماس با وکیل دادگستری,شماره تماس با وکیل پایه یک,شماره تماس با وکیل پایه یک دادگستری,وکیل طلاق,تماس با وکیل طلاق,شماره تماس با وکیل طلاق,طلاق,کاهش طلاق,فرآیند طلاق,وکیل برای طلاق,وکیل دعاوی خانوادگی,وکیل برای دعاوی خانوادگی,تماس با وکیل برای طلاق,تماس با وکیل دعاوی خانوادگی,تماس با وکیل دعاوی خانواده