وکیل پایه یک دادگستری، دفتر وکیل، مشاور حقوقی، دفتر وکالت 88019244

در صورت تمایل به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری با شماره های دفتر وکالت دادگران حامی تماس بگیرید:  88019244 و 88019243

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی شخصی است که شما در صورت داشتن یک مشکل حقوقی و یا تصمیم به طرح دعوا جهت اخذ مشاوره یا احیانا وکالت دادن، به وی مراجعه می کنید. برای این هدف قبل از هر کاری لازم است چند مطلب را مدنظر داشته و رعایت کنید:

- برای موفقیت در یک دعوا بهتر است حتما وکیل دادگستری و مشاور حقوقی داشته باشید و به هیچ وجه خودتان وکیل خودتان نشوید و به هیچ وجه به تبلغیات درج شده روی محصولات بعضی انتشارات تحت این عنوان که «وکیل خود باشید» توجه ننمایید. ما به عنوان متخصص این حرفه حتی به یک وکیل دادگستری با تجربه هم توصیه می کنیم که وکیل خود نباشد و برای مشکل شخصی خود، وکیل بگیرد.

- وکیل دادگستری، کسی است که در طول یک پروسه شاید طولانی با وی مراوده و ارتباط خواهید داشت و در این بین لزوم داشتن تجربه و توان علمی کافی و توان فیزیکی جهت پیگیری مسایل حقوقی لازم و نیز روحیه پاسخگویی به موکل و صداقت و رفتار سنجیده و قابلیت اعتماد، بسیار اهمیت دارد. جهت انتخاب درست و رسیدن به این ویژگی ها لازم است با چند وکیل که به شما معرفی می شود یا از طرق مختلف پیدا می کنید مراجعه نمایید و از بین آنها یکی را که اعتماد و نظرتان به وی جلب می شود انتخاب کنید.

- موکدا توصیه می شود دنبال وکیل خوب و وکیل باتجریه، در صفحه نیازمندی های روزنامه نباشید. وکلای حرفه ای و با تجربه هیچ اعتقادی به روزنامه ندارند و آن را امری مذموم می دانند.

- گاهی به غلط افراد اصرار به داشتن وکیل پایه یک دادگستری دارند، این در حالی است که ما در حال حاضر و با قانونگذاری فعلی وکیل پایه دو یا کارگشا نداریم. البتهکارآموزان وکالت بدون این که بتوانیم آنها را وکیل دادگستری بنامیم و بدون این که بتوانند خود را وکیل دادگستری معرفی کنند، اختیار قبول وکالت در موارد محدود با تصریح به این که کارآموز هستند را دارند.

جهت آشنایی با دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی روی این لینک کلیک کنید.

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در ایران و تهران روی این لینک کلیک نمایید.

اگر در جستجوی وکیل در مناطق یوسف آباد، امیر آباد، ونک، ولیعصر و میدان فاطمی در تهران هستید روی این لینک کلیک نمایید.

چنانچه در جستجوی وکیل متخصص در دعاوی خانوادگی، طلاق و مهریه هستید روی این لینک کلیک کنید.

چنانچه در جستجوی وکیل متخصص در دعاوی ملکی هستید روی این لینک کلیک کنید.

چنانچه در جستجوی وکیل متخصص در دعاوی تجاری و چک هستید روی این لینک کلیک کنید.

چنانچه در جستجوی وکیل متخصص در دعاوی کیفری هستید روی این لینک کلیک کنید.

چنانچه در جستجوی وکیل برای ایرانیان مقیم خارج هستید روی این لینک کلیک کنید.

کلمات کلیدی : 2
وکیل پایه یک دادگستری,وکیل,وکیل پایه یک,وکیل دادگستری,تماس با وکیل,شماره تماس با وکیل,تماس با وکیل پایه یک,تماس با وکیل دادگستری,تماس با وکیل پایه یک دادگستری,شماره تماس با وکیل دادگستری,شماره تماس با وکیل پایه یک,شماره تماس با وکیل پایه یک دادگستری,مشاوره حقوقی,مشاوره با وکیل,مشورت با وکیل,تماس با مشاوره حقوقی,شماره تماس با مشاوره حقوقی,مشکل حقوقی,شماره تماس با مشاور حقوقی,شماره تماس با دفتر وکالت,دفتر وکالت,دادگران حامی,دفتر دادگران حامی,وکیل ایران,وکیل ایرانیان,وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور