دفتر وکالت

شماره های تماس با وکیل پایه یک دادگستری: 88019244 و 88019243


دفتر وکالت دادگران حامی سالهاست با حضور وکلای پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق  با تخصص های مختلف حقوقی در حال فعالیت می باشد. اساس کار این مجموعه هدف قراردادن پیگیری مستمر پرونده ها با اصرار به حصول نتیجه به نفع موکل و امتناع از پذیرفتن پرونده های موهوم و پرونده هایی که حقی برای موکل متصور نیست می باشد.

دفتر وکالت دادگران حامی با اتکا به یک تیم مجرب و سابقه چندین ساله وکلای خود در زمینه های مختلف، آماده ارایه کلیه خدمات قبول وکالت، مشاوره حقوقی و قضایی در هریک از حوزه های مربوطه به هموطنان مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشد.

دفتروکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی آماده عقد قرارداد با ایرانیان مقیم خارج در مواردی که نیاز به یک وکیل دادگستری جهت انجام مسایل و مشکلات حقوقی خود دارند می باشد.

 

کلمات کلیدی : 2
دفتر وکالت,وکالت,وکیل,موکل,دفتر وکالت دادگران حامی,تماس با وکیل,تماس با دفتر وکالت,شماره تماس با وکیل,شماره تماس با دفتر وکالت,تماس با دفتر وکالت دادگران حامی,شماره تماس با دفتر وکالت دادگران حامی,مشاور حقوقی,مشاوره حقوقی,تماس با مشاوره حقوقی,شماره تماس با مشاور حقوقی,مشاوره با وکیل,وکیل دادگستری,وکیل پایه یک,وکیل پایه یک دادگستری,شماره وکیل,آدرس وکیل,وکیل در ایران,وکیل در تهران,وکیل خوب,وکیل ایرانیان,وکیل بین المللی,وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور,وکیل ایرانیان مقیم خارج,کارشناس ارشد حقوق,وکلای پایه یک دادگستری,مشاوره حقوقی دادگران,مشاوره حقوقی دادگران حامی