انتخاب وکیل؛ چگونه یک وکیل دادگستری خوب انتخاب کنیم؟

مشاوره با وکیل دادگستری؛ وکیل خوب؛ وکیل با تجربه؛ وکیل با سابقه: 88019244 و 88019243

در انتخاب وکیل خوب، اینکه وکیل دادگستری از دانشگاه دولتی و در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری فارغ التحصیل شده باشد یک مزیت و برتری محسوب می شود.

در انتخاب وکیل دادگستری خوب باید اخلاق مدار بودن او را به درستی شناخت. در واقع وکیل به جهت آگاهی از قوانین و مسیرهای قانونی می تواند کار موکل را به تعویق بیندازد. برای انتخاب وکیل دادگستری می توان از بین وکلای مختلف آن هایی را که به مسئله اشراف و آگاهی و تخصص بیشتری دارند؛ انتخاب نمود.

در خصوص انتخاب وکیل باید دانست؛ وکیل خوب صرفاً، وکیل با سابقه و با تجربه نیست. چه بسا وکلای جوانی که آگاهی و دانش آن ها از وکلای با سابقه بسیار بیشتر است.

از دیگر نکاتی که باید در انتخاب وکیل به آن ها توجه نمود، منصف بودن وکیل دادگستری، استفاده از تجربه کسانی که قبلاً به وکیل مراجعه نموده و نتیجه موفق گرفته اند، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت، معتمد بودن وکیل و مهارت کافی می باشد.

در خصوص انتخاب وکیل نباید به هرگونه تبلیغاتی که در این خصوص می شود اعتماد کرد، بلکه باید از سلامت حرفه ای و اخلاقی وکیل اطمینان حاصل نمود. کانون های وکلا در اکثر سخنرانی های خود به عدم مراجعه وکلا و هم چنین اشخاص حقیقی به مؤسسات حقوقی نامعتبر تأکید می کنند. در هر حال در تمامی کشورهای توسعه یافته دنیا از جمله امریکا، روز به روز بر اهمیت استفاده بیشتر از خدمات وکلا و مشاوران تأکید می شود.

کلمات کلیدی : 2
مشاوره با وکیل دادگستری,انتخاب وکیل دادگستری خوب,وکیل دادگستری خوب,وکیل خوب,وکیل با تجربه,وکیل با سابقه,انتخاب وکیل خوب,وکیل دادگستری,انتخاب وکیل