دستگیری مردی که با تقلید صدای زنان از مردان اخاذی می کرد؛ وکیل پایه یک

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک؛ وکیل کیفری؛ وکیل خانواده: 88019244 و 88019243

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان انديکا در استان خوزستان گفت: فردي که با برقراري تماس تلفني با شهروندان، اقدام به اخاذي از آنان مي کرد، دستگير شد.

به گزارش ايسنا، سيد ابراهيم حجازي در اين باره اظهارکرد: به دنبال اخبار، اطلاعات و شکايات رسيده به دادسراي عمومي و انقلاب اين شهرستان مبني بر وقوع يک فقره اخاذي دستورات قضايي براي رسيدگي به اين موضوع صادر و متهم شناسايي و دستگير شد.

وي ادامه داد: متهم با تقليد صداي زنان و برقراري تماس با مردان اين شهرستان، صداي آنان را ضبط مي کرد و سپس باتوجه به گفت وگوهاي صورت گرفته و تهديد در خصوص پخش مکالمه ضبط شده، اقدام به اخاذي از آنان مي کرد.

حجازي با بيان اين که متاسفانه يکي از اين مکالمه ها در ميان شهروندان توزيع شده است، گفت: باتوجه به اهميت و حساسيت موضوع و بافت عشايري منطقه، براي جمع آوري سي دي هاي توزيع شده، دستورات لازم به پليس اطلاعات و امنيت منطقه انتظامي انديکا صادرشده است.

وي اظهار داشت: متهم به ارتکاب جرم صورت گرفته اقرار کرده است و تلاش براي شناسايي ساير شکات، ادامه دارد.

منبع: ایسنا

کلمات کلیدی : 2
دادستان عمومی و انقلاب,دستورات قضایی,متهم,مشاوره حقوقی,وکیل پایه یک,وکیل کیفری,وکیل خانواده,وکیل,تماس با وکیل,شماره تماس با وکیل,تماس با وکیل کیفری,شماره تماس با وکیل کیفری,تماس با وکیل دادگستری,شماره تماس با وکیل دادگستری,تماس با وکیل خانواده,شماره تماس با وکیل خانواده