جستجوی وکیل دادگستری؛ پیدا کردن وکیل خوب در ایران؛ وکیل ایران 88019244

تلفن تماس و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در تهران؛ ایران: 88019244 - 88019243


وکیل ایران
در حال حاضر وکالت دادگستری در ایران تخصصی نیست. و یکی از عللی که وکالت دادگستری را تبدیل به سخت ترین مشاغل نموده، تخصصی نبودن آن است. بنابراین، فرض بر این است کسی که عنوان وکیل دادگستری را کسب نموده، کسی است که در تمامی امور اعم از دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده (اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…) و امور ثبتی و سایر مواردی که به نوعی با قانون در ارتباط است، دارای تبحر می باشد. با وجود این، بسیاری از وکلای دادگستری فقط در موضوعات خاص مانند طلاق، مهریه، تعهدات، قراردادها، شرکت ها، قتل، کلاهبرداری، تصادفات، دیه، چک، خیانت در امانت و … قبول وکالت مینمایند. اما این بدان معنی نیست که وکیل مورد نظر حق وکالت در موضوعات دیگر را نداشته یا تخصص مربوط به آن موضوع را دارا نیست. بلکه گزینش موضوعات خاص توسط وکیل دادگستری به لحاظ تجربه بیشتر و میزان علاقمندی وکیل به آن موضوع می باشد.

اگر توانایی پرداخت حق الوکاله را ندارید خوب است بدانید در پرونده های حقوقی با معرفی کانون وکلای دادگستری می توانید از داشتن وکیل معاضدتی بهره ببرید. همچنین در برخی از پرونده های کیفری و به تشخیص دادگاه در موضوعات خاص، برای متهم وکیل تسخیری تعیین می گردد. در این خصوص می توانید از مشاورین حاضر در مراجع قضایی یا اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری کمک بگیرید.

نحوه جستجوی وکیل دادگستری و پیدا کردن وکیل خوب

معمولا زمانی که در خصوص مورد مشابه یکی از آشنایان افراد مراجعه به وکیل داشته و از وی رضایت خاطر داشته اند، وی او را به سایر افراد که در جستجوی وکیل دادگستری هستند، جهت انجام امور وکالتی معرفی می نمایند.

البته افراد نباید صرفا به معرفی بسنده کنند بلکه باید برای پیدا کردن وکیل خوب حتماً با مراجعه حضوری به وکیل دادگستری از چند و چون کار حقوقی خود اطلاع حاصل کنند.

معمولا افراد در دام کسانی می افتند که فقط به خاطر دریافت حق الوکاله، به آنها این تضمین را می دهند که حتماً پرونده آنها نتیجه مطلوب را خواهد گرفت. مردم باید به این مهم آگاه باشند که یک وکیل خوب و حرفه ای به هیچ عنوان نتیجه کار پرونده را تضمین نمی کند، بلکه به موکلین خود این اعتماد را می دهد که نهایت تلاش و کوشش خود را به کار خواهد گرفت و پروسه دادرسی و احتمال های موجود و شانس برنده شدن را برای وی شرح می دهد.

در مراجعه به وکیل دادگستری بایستی حرفه ای بودن وکیل، تخصص وی، دانشگاه محل تحصیل، اخلاق حرفه ای وکیل و ... مد نظر گرفته شود. مراجعه به سایت های اینترنتی جهت انتخاب وکیل خوب و حرفه ای، خالی از لطف نیست چرا که بسیاری از وکلای حرفه ای دارای سایت اینترنتی هستند.

حتما پس از یافتن وکیل به نحو حضوری به وی مراجعه شود. مردم نبایستی ترس از پرداخت حق الوکاله داشته باشند، چه بسا بسیاری از مسائل حقوقی مورد سؤال آنها با شرکت در جلسه مشاوره و کسب مشورت از وکیل دادگستری که با پرداخت هزینه حق المشاوره ممکن است و وکلای حرفه ای در این خصوص همگی حق المشاوره دریافت می کنند، برطرف و به نحو درست و در مسیر درست هدایت شود.

 

کلمات کلیدی : 2
وکیل ایران,وکیل در ایران,وکالت دادگستری,وکیل,وکالت,وکلای دادگستری,کانون وکلای دادگستری,وکیل معاضدتی,وکیل تسخیری,وکیل دادگستری,وکیل خوب,وکیل حرفه ای,پیدا کردن وکیل خوب,نحوه جستجوی وکیل دادگستری,جستجوی وکیل دادگستری,جستجوی وکیل,پیدا کردن وکیل